ماسک های نور درمانی

ماسک های نور درمانی2019-01-08T10:56:38+00:00

Project Description

ماسک های نور درمانی (لایت تراپی) light therapy
روش نور درمانی بوسیله ماسک های نوری، بوسیله دستگاه و ماسک مخصوص در طیف های مختلف نوری و با توجه به نیاز بیمار تجویز میگردد.این روش در دامنه درمانی گسترده ای کاربرد دارد از جمله جوان سازی، بستن منافذ باز پوست، درمان آکنه، رفع چروک و جلوگیری از پیری، درمان بیخوابی و حتی بیماری های روانی کاربرد دارد.

مدل دستگاه GM_B400LED
شرکت سازنده HIMMELMED
کشور سازنده ساخت آلمانآلمان
شناسه محصول GM_BU40054LED
سفارش محصول
تماس با کارشناس

توضیحات

طول موج خاص با توجه به نیاز بیمار و تشخیص پزشک به پوست تابانده میشود و در اولین جلسه بعد از درمان میتوان شاهد تاثیرات شگفت انگیز این دستگاه بود. این روش کاملا بدون درد و سوزش بوده و هر جلسه درمان معمولا ۳۰دقیقه زمان میبرد و تعداد جلسات درمانی با توجه به نیاز بیمار و تشخیص پزشک متفاوت است.

این دستگاه ۳طیف نوری را شامل می‌شود :
۱٫ طول موج ۴۱۵نانومتر و به رنگ آبی میباشد. این طول موج باکتری های موجود در آکنه بنام پورفرین ها را نابود نموده و بعد زمان ۲۴ساعت آکنه را بصورت کامل از بین می‌برد. هم چنین از این نور به عنوان آرامبخش جهت افراد حساس استفاده می‌شود.
۲٫ طول موج ۵۳۰نانومتر و به رنگ سبز می‌باشد. این طول موج باعث ایجاد تعادل در رنگدانه های پوستی شده و به دنبال آن کاهش چروک ها و جلوگیری از پیری پوست و بهبود روند بازسازی زخم را شاهد هستیم.
۳٫ طول موج ۶۳۰نامتر و به رنگ قرمز می‌باشد. این طول موج باعث تحریک کلاژن سازی شده و در ترمیم بافت های آسیب دیده جهت جوانسازی، رفع چروک و جمع شدن منافذ بسیار موثر میباشد.

مشخصات فنی

دانلود

امتیاز ۵ براساس ۲ رای

ثبت ديدگاه