دستگاه ال پی جی

دستگاه ال پی جی2019-01-08T10:58:04+00:00

Project Description

دستگاه لاغری ال پی جی درمانی بدون درد، ایمن و موثر را برای رسیدن به تناسب اندام دلخواه ارائه می‌دهد.پوست به آرامی با دستگاه LPG ماساژ داده می‌شود تا ذخیره‌های چربی از بین برود، خون‌رسانی و گردش لنفاوی بهبود یابد و سلول‌های چربی تجزیه شود. ماساژ با دستگاه LPG تولید کلاژن و الاستین را تحریک می‌کند و پوست افتاده را سفت و کشیده می‌کند.

مدل دستگاه GM_S400LP
شرکت سازنده HIMMELMED
کشور سازنده ساخت آلمانآلمان
شناسه محصول GM_SLI40062LPJ
سفارش محصول
تماس با کارشناس

توضیحات

ماساژ با دستگاه LPG :
پوست به آرامی با دستگاه LPG ماساژ داده می‌شود تا ذخیره‌های چربی از بین برود، خون‌رسانی و گردش لنفاوی بهبود یابد و سلول‌های چربی تجزیه شود. ماساژ با دستگاه LPG تولید کلاژن و الاستین را تحریک می‌کند و پوست افتاده را سفت و کشیده می‌کند.

نواحی قابل درمان با دستگاه لاغری LPG
ران
باسن
اطراف لگن
سلولیت پهلو
پوست شل و افتاده
چاقی موضعی تمام ناحیه‌های بدن
متقاضیان ماساژ با دستگاه LPG
ماساژ با دستگاه لاغری ال پی جی برای تمام بانوانی مناسب است که نتوانسته‌اند علی‌رغم رژیم‌های لاغری از دست چربی‌های انباشته شده در پهلوها، برآمدگی‌های ناخوشایند، فرورفتگی‌های ناشی از سلولیت و در کل هر گونه عدم تناسب رها یابند.

ماساژ با دستگاه لاغری ال پی جی به تمام آقایانی توصیه می‌شود که هر چند سبک زندگی سالمی دارند، مرتب ورزش می‌کنند و رژیم غذایی مناسبی دارند، اما با چاقی موضعی ناحیه‌هایی مانند پهلو مواجه می‌شوند.

در مجموع هر فردی با شرایط زیر متقاضی بالقوه این عمل محسوب می‌شود:
خواستار لاغری موضعی بخش(هایی) از بدن
تمایل به حفظ خاصیت کشسانی و داشتن پوستی محکم پس از لاغری و کاهش وزن
اگر چه آقایان مستعد ابتلا به سلولیت نیستند، اما ممکن است پوست‌شان شل شود یا مقداری چربی زیر پوست انباشته شود، در چنین شرایطی دستگاه LPG به کمک آقایان می‌آید. این دستگاه تون پوستی را بهبود می‌بخشد و پوستی محکم و کشیده را به دست می‌دهد، به همین دلیل بهترین انتخاب برای شل شدن و افتادگی پوست پس از لاغری است
مزایای دستگاه لاغری LPG
نتایج چشمگیر و مورد تایید پژوهش‌های انجام شده (بیش از ۲۸ پژوهش علمی)
تاثیر ناچیز بر شرایط پوست
درمانی خوشایند و آرامش‌بخش
به ارمغان آوردن زیبایی و تناسب اندام بیشتر
کاهش انباشت آب در بدن پس از نخستین جلسه درمان
صاف شدن فرورفتگی‌های سلولیت پس از ۶ جلسه درمان
منعطف‌تر شدن پوست و از بین رفتن چربی‌های مقاوم پس از ۱۲ جلسه (میزان کاهش چربی در این روش به حدود ۷۰ درصد می‌رسد.)
نتایج LPG
چنانچه عامل‌های مولد شرایط اولیه تغییر نکند، بافت پس از مدتی به شرایط قبل از درمان با دستگاه ال پی جی برمی‌گردد. بنابراین ورزش منظم، رژیم غذایی متعادل و در صورت لزوم تکرار درمان را برای حفظ نتایج فراموش نکنید و به مقدار کافی آب بنوشید.

اثرهای جانبی LPG
کبودی مختصر تنها اثر جانبی ناخوشایند ماساژ با دستگاه ال پی جی است که در بیماران با پوست حساس بروز می‌یابد. البته باید به فواید متعدد این روش از قبیل تسکین درد عضلانی، محو و کمرنگ شدن ترک‌های پوستی و بافت همبند جای زخم، جوانسازی و حس آرامش نیز اشاره کرد.

تعداد جلسات درمان با LPG
یک دوره درمان ده جلسه‌ای برای شروع توصیه می‌شود. زمانبندی مناسب به این شکل است که شش جلسه نخست در یک بازه زمانی دو هفته‌ای و باقی جلسات به صورت دو بار در هفته انجام ‌شود تا نتیجه دلخواه به دست آید. برای حفظ نتیجه لازم است درمان در ماه یک یا دو بار تکرار شود.

طول درمان LPG
توصیه می‌کنیم ماساژ با دستگاه ال پی جی را در برنامه معمول خود بگنجانید، درست همان طور که به طور منظم به آرایشگاه می‌روید و موهایتان را کوتاه می‌کنید، درمان سلولیت و چاقی موضعی را نیز به طور مرتب انجام دهید. اگر درمان را به یکباره رها کنید؛ احتمال عود سلولیت بالا خواهد بود.

آیا ماساژ با دستگاه LPG دردناک است؟
برای موثر و راحت بودن درمان به متخصص باتجربه مراجعه کنید. مهارت متخصص در کنار قابلیت تغییر شدت دستگاه بدون درد بودن این عمل غیرتهاجمی و آرامش‌بخش را تضمین می‌کند.

چه کسانی نمیتوانند از LPG استفاده کنند؟
ماساژ با دستگاه ال پی جی برای بانوان باردار یا بیمارانی که داروهای رقیق کننده خون مناسب نیست. این روش به بیماران مبتلا به ناراحتی‌های عروقی یا گردش خون، سرطان فعال، ایدز و بیماری‌های عفونی پیشرونده نیز توصیه نمی‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل یا نگرانی حتماً با پزشک مشورت کنید.

آیا درمان با دستگاه ال پی جی یک برنامه لاغری محسوب می‌شود؟
خیر، برای لاغر شدن باید ورزش کنید و رژیم بگیرید. البته چنانچه در کنار ماساژ با دستگاه لاغری LPG از برنامه‌های لاغری نیز استفاده کنید، به نتایج فوق‌العاده‌ای دست خواهید یافت. درهر حال پس از درمان با دستگاه LPG لباس‌ها بهتر به تن‌تان می‌نشیند و سایز کم می‌کنید.

تفاوت بین لیپوساکشن و ماساژ با دستگاه LPG
ماساژ با دستگاه ال پی جی درمانی غیرتهاجمی است و بافت پیوندی را سالم‌تر می‌کند. لیپوساکشن یک عمل جراحی تهاجمی است که با هدف تخلیه بافت چربی عمقی انجام می‌شود. پزشکان غالباً توصیه می‌کنند از دستگاه ال پی جی در کنار لیپوساکشن استفاده شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود، احتمال زخم شدن و التهاب لیپوساکشن به حداقل برسد و بافت سالم‌تر بماند.

مشخصات فنی

دانلود

امتیاز ۵ براساس ۲ رای

ثبت ديدگاه