دستگاه هایفو صورت پورتابل

دستگاه هایفو صورت پورتابل
دستگاه هایفو صورت پورتابل2019-02-05T15:47:24+00:00

Project Description

این دستگاه جهت برطرف کردن غبغب، محکم کردن و افزایش انعطاف پذیری و شفافیت پوست گونه ها، چانه و گردن در نتیجه ساخت کلاژن جدید،جوانسازی وکشیدن پوست صورت و کاهش خطوط صورت و چروک های پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل دستگاه GM_B400G
شرکت سازنده HIMMELMED
کشور سازنده ساخت آلمانآلمان
شناسه محصول GM_BU40032G
سفارش محصول
تماس با کارشناس

توضیحات

هایفو فیس یکی از جدید ترین و قویترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه جوان سازی پوست است. دستگاه هایو صورت موج فراصوت را به لایه SMAS فرستاده و موجب تحریک کلاژن سازی در لایه های زیرین پوست می شود. هایفو فیس بیشترین عمق نفوذ را در بین روش های جوان سازی دارد.
افتادگی یا بزرگی غبغب می‌تواند علت‌های مختلفی داشته باشد که با توجه به آنها درمان‌های متفاوتی وجود دارد. معمولا اعضای قسمت پایین صورت هر فرد شامل لب پایین، چانه و قسمت زیر چانه و چین ناحیه چانه و گردن، زوایای خاص و استانداردی دارند که در بیشتر افراد مشابه است اما در برخی افراد به دلایل خاصی این اندازه‌ها و زوایا استاندارد نیست و باعث می‌شود غبغب غیرطبیعی داشته باشند.
اگر چانه کوچک‌تر از حد طبیعی یا عقب‌تر از حد طبیعی باشد، غبغب برجسته و غیرطبیعی به نظر می‌رسد. از سوی دیگر، وجود چربی بیش از حد در ناحیه زیر چانه برخی افراد نیز باعث می‌شود زاویه‌های طبیعی از بین برود و غبغب برجسته شود. همچنین غبغب می‌تواند به دلیل افتادگی بیش از حد پوست به وجود آید که مهم‌ترین دلیل آن کهولت سن و حالت انقباضی عضلات گردن است. در این حالت حتی ممکن است غبغب به صورت چند پرده‌ای یا چند لایه‌ای درآید.
دستگاه برطرف کننده غبغب، برای رفع غبغب در یک جلسه بهترین گزینه است چرا که خطرات روش های تهاجمی مثل لیفت گردن را ندارد و از طرف دیگر در یک جلسه بطور سرپایی قابل انجام است و عوارض جانبی خاصی ندارد. گرمای ایجاد شده در عمق ۴٫۵ میلی متری پوست موجب جمع شدن رشته های کلاژن و نهایتا رفع غبغب می شود. در گذشته درمان قابل قبول و موثری برای قسمت های عمقی پوست ( SMAS) بجز جراحی پلاستیک صورت در دسترس نبود. در جراحی پلاستیک صورت یک لایه از پوست جدا شده و به سمت بالا کشیده شده و نقاط انعقاد حرارتی در لایه SMAS بطور مستقیم بوسیله امواج الکتروفرکانسی انجام شده و لیفتینگ جراحی انجام می شد. لایه اتصال دهنده عضلات به پوست SMAS نقش مهمی در افتادگی پوست و شکل گیری غبغب ایفا می کند این لایه superficial musculoaponeurotic system به شکل یک بافت هم بند فیبروز در گردن و صورت قرار گرفته و میمیک صورت و حرکات عضلات از طریق این لایه به پوست منتقل می شود و ایجاد چین و چروک های عمقی و شلی پوست در میانسالی از این لایه شروع می شود.

مشخصات فنی

مدل دستگاه HS-511
کارتریج ها ٣ و ٥/٤ میلی متر (صورت)

١٣ میلی متر (بدن)

٦ و ٨ و ١٠ و ١٦ میلی متر (اختیاری)

تعداد خط های شات قابل انتخاب از ١ تا ١٠ خط
طول عمر هر کارتریج ٠٠٠ ٢٠ شات
انرژی ٢/٠ – ٣  (ژول)
طول ٠/٥ – ٢٥ (میلی متر)
فاصله بین شات ها در هر خط ٠/١ – ٠/٥  (میلی متر)
عرض ٠ – ١٠   (میلی متر)
فاصله بین خطوط ٠/١ – ٠/٥  (میلی متر)
مد عملیاتی مدهای حرفه ای و هوشمند
واسط عملیاتی ۱۵” True color touch screen
منبع تغذیه AC 100V یا ۲۳۰V ، ۵۰/۶۰ Hz
ابعاد ۵۲×۵۲×۱۲۹ cm
وزن ۲۷ Kg

دانلود

امتیاز ۵ براساس ۲ رای

ثبت ديدگاه