دستگاه لیفت سینه

دستگاه لیفت سینه2019-01-08T10:47:40+00:00

Project Description

جدید ترین و بی خطرترین روش بزرگ کردن و لیفت بافت سینه بدون جراحی از طریق چهار مکانیزم : مکش و رها سازی بافت سینه،ویبریشن ،میکروکارنت و فوتون تراپی بصورت کاملا طبیعی و بی خطر می باشد.

مدل دستگاه GM_B400LI
شرکت سازنده HIMMELMED
کشور سازنده ساخت آلمانآلمان
شناسه محصول GM_BU40048LI
سفارش محصول
تماس با کارشناس

توضیحات

مکش و رها سازی بافت سینه(Vacuum & Release)

مکش و رهاسازی بافت باعث تحریک و تقویت عضلات سینه شده و در نتیجه منجر به لیفت و فرم دهی بافت سینه می شود. همچنین ایجاد مکش باعث تسریع تخلیه لنف و بیرون رفتن سموم حاصل از متابولیسم شده و انسداد داخلی سینه ها را برطرف می کند، که موجب تقویت سیستم دفاعی بدن و تنظیم صحیح مواد ترشح شده می گردد. همچنین این روش باعث اصلاح وضعیت سینه های با نوک تخت می شود.

ویبریشن (Vibration)

در این روش امواج بسیار کوتاه باعث ایجاد ویبره شده و از طریق لرزاندن سینه ها موجب افزایش جریان خون و در نتیجه رشد بافت، ترمیم بافت های تخریب شده و رفع شلی  و افتادگی سینه می شود. ( همچنین تحقیقات نشان داده است که این کار احتمال بروز سرطان سینه را در خانم ها به طرز چشم گیری کاهش می دهد.)

میکروکارنت (Mico-current Stimulation)

عبور جریان الکتریکی ضعیف از درون بافت باعث ایجاد یک میدام مغناطیسی ضعیف شده که با تاثیر بر دستگاه گلژی و میتوکندری های درون سلول، باعث تحریک و افزایش تقسیم سلولی بافت سینه میشود. همچنین این کار باعث فعال شدن مجاری لنفاوی، تسریغ تخلیه لنف و رشد مجدد غدد و مجاری شیری شده که منجر به افزایش حجم سینه می شود. از سوی دیگر این جریان ضعیف، ترشح استروژن را افزایش می دهد که این عامل نیز در افزایش حجم بافت سینه بسیار موثر است.

فوتون تراپی (Photon Theraphy)

در این روش نور قرمز به سینه ها تابانده می شود که با افزایش خاصیت ارتجاعی پوست، باعث لیفت و سفت شدن بافت سینه می گردد.از طرفی نور قرمز باعث بالابردن میزان گردش خون در بافت شده و تکمیل کننده فرایند تقسیم سلولی می باشد.

مشخصات فنی

دانلود

امتیاز ۴٫۴ براساس ۵ رای

ثبت ديدگاه