دستگاه لیزر پلاتینیوم

دستگاه لیزر پلاتینیوم
دستگاه لیزر پلاتینیوم2019-01-08T09:58:21+00:00

Project Description

دستگاه لیزر پلاتینیوم ترکیبی است از ۳ طول موج لیزر که یک راه نوآورانه محسوب می شود اعم از دایود ۸۱۰ نانومتر ، الکس ۷۵۵ نانومتر ، ان دیاگ ۱۰۶۴ نانومتر بنابراین طول موج ۷۵۵ نانومتر هدف قرار دادن فولیکول مو و همچنین موهای سطحی در مناطق مناسب است.

مدل دستگاه GM_L400P
شرکت سازنده HIMMELMED
کشور سازنده ساخت آلمانآلمان
شناسه محصول GM_LA 40022P
سفارش محصول
تماس با کارشناس

توضیحات

لیزر پلاتینیوم جدیدترین و موثرترین لیزردر زمینه موزدایی برای انواع مو و پوست با رنگ های مختلف می­باشد.این دستگاه مجهز به TEC سیستم خنک کننده بسیار قوی برای تماس با پوست می باشد که می تواند با وجود این قابلیت، توان های بالای لیزر را بدون درد و سوختگی روی سطح پوست اعمال نماید.لیزر پلاتینیوم سه طول موج را در یک هندپیس نوآورانه ترکیب می کند که به طور همزمان عمق بافت های مختلف و همچنین ساختارهای تشریحی فولیکول مو را هدف قرار می دهد.
با استفاده از ترکیب سطوح جذب و نفوذ سه طول موج مختلف، همراه با پوشش درمان، راحتی و مراقبت کمتر نسبت به لیزر دایود، Platinum امروزه به عنوان یک درمان موثر و جامع برای حذف موهای زائد در دسترس است.
Platinum مزایای هم افزایی ۳ تا از موثر ترین طول موج موها را که برای حذف موهای زائد پیشنهاد می کند که هر کدام از ساختارهای مختلف فولیکول مو را مورد هدف قرار می دهند. این طول موج­ها عبارتند از:
طول موج ۷۵۵ نانومتر (الکس)، طول موج ۸۰۸ نانومتر (دایود۹) و طول موج ۱۰۶۴ نانومتر (ان دی یگ) که در ادامه به تشریح آن ها می پردازیم.

طول موجnm 755 (الکس):

طول موج الکساندریت جذب انرژی بیشتری را از طریق کروموفور ملانین به ارمغان می آورد، و آن را برای طیف وسیعی از انواع موها و رنگ ها، مخصوصاً موهای نازک ایده آل می کند. با نفوذ سطحی بیشتر، طول موج ۷۵۵ نانومتر بالج مو را مورد هدف قرار داده و برای موهای سطحی مانند ابرو و لب فوقانی موثر است.

طول موجnm 808 (دایود):

طول موج ۸۱۰ نانومتردایود به عنوان طول موج کلاسیک در لیزرموهای زائد با نفوذ عمیق در فولیکول مو با قدرت متوسط بالا، میزان تکرار بالا و اندازه بزرگ (۲ سانتی متر) درمان سریعی را ارائه می دهد. توانایی نفوذ عمیق آن Bulge و Bulb فولیکول مو را هدف قرار می دهد وبا توجه به عمق نفوذ عمیق بافت، آن را برای درمان دست ها،
پاها، گونه ها و ریش ها ایده آل می کند.

طول موجnm 1064 (ان دی یگ):

طول موج YAG 1064 که با جذب ملانین پایین­تر مشخص می شود، و این یک راه حل متمرکز برای انواع پوستهای تیره تر است. در عین حال، طول ۱۰۶۴nm عمیق ترین نفوذ فولیکول مو را ارائه می دهد، به این ترتیب می تواند Bulb و Papilla را هدف قرار دهد و همچنین موهای عمیق جاسازی شده را در مناطقی از قبیل پوست سر، چاله های بازو و ناحیه شکمی درمان کند.

مزایای سیستم لیزر پلاتینیوم:

بدون درد
پوشش سه طول موج ۸۰۸ نانومتر، ۷۵۵ نانومتر و ۱۰۶۴ نانومتر
اثبات اثربخشی بالینی آن برای ۷ سال
درمان انواع پوست I-VI و پوست های برنزه
صفحه نمایش لمسی ۱۲ اینچی خودآموز و کاربر پسند
پارامترهای پیش تنظیم شده
بدون مواد مصرفی
فاقد اثرات جانبی و سوختگی
درمان سریع و آرام برای بیمار
اپلیکاتور نور و ارگونومی مناسب برای اپراتور

مشخصات فنی

دانلود

امتیاز ۴٫۱ براساس ۷ رای

ثبت ديدگاه