دستگاه لیزر واریس

دستگاه لیزر واریس
دستگاه لیزر واریس2019-01-08T10:41:02+00:00

Project Description

لیزر پرتو بسیار متمرکز نور است. از روش درمان لیزری برای بهبود رگ های واریسی استفاده می شود. لیزر با ایجاد حرارت به رگ مبتلا به واریس آسیب می زند. درنتیجه آسیب اسکار تشکیل می شود و رگ بسته می شود و دیگر خون رسانی صورت نمی گیرد.در نتیجه رگ از بین می رود. پس از یک تا دو سال رگ به تدریج ناپدید خواهد شد.

مدل دستگاه GM_B400V
شرکت سازنده HIMMELMED
کشور سازنده ساخت آلمانآلمان
شناسه محصول GM_BU40028V
سفارش محصول
تماس با کارشناس

توضیحات

لیزر واریس به صورت سرپایی و با سوزاندن لیزری رگ ها انجام می شود. در این روش بیمار بلافاصله پس از عمل می تواند به فعالیت های روزمره خودش ادامه بدهد و نیاز به مراقبت خاصی هم ندارد. باتوجه به سرپایی بودن درمان واریس با لیزر، هزینه های بستری شدن در بیمارستان و اتاق عمل هم حذف خواهند شد و این یکی از مهم ترین دلایل پایین بودن قیمت لیزر واریس نسبت به روش های دیگر درمان واریس، حتی جراحی که پر دردسر ترین و قدیمی ترین روش درمانی-پزشکی واریس هست، می باشد.
لیزر درمانی برای واریس بر روی سطح پوست انجام می شود. لیزر درمانی ورید های عنکبوتی یا شبکه ای ، و رگ های کوچک مبتلا به واریس را در زیر سطح پوست درمان می کند.برای از بین بردن رگ های واریسی توسط لیزر معمولاً بیش از یک جلسه لیزر درمانی لازم است.جلسات درمانی برای رگ های واریسی هر ۶ تا ۱۲ هفته انجام می شود.
اگر گردش خون در این رگ های کوچک ضعیف باشد، ابتدا باید رگ تغذیه کننده این رگ های کوچک درمان شود. درمان به یکی از روش های جراحی، لیزر اندوونوس ، فرکانس رادیویی، و یا اسکلروتراپی انجام می شود.

مراقبت های پس از درمان با لیزر

دوره ریکاوری کوتاه مدت است. پس از لیزر درمانی شما قادر به راه رفتن هستید. و مکان دارد بلافاصله پس از درمان با لیزر به فعالیت های روزانه خود ادامه دهید.
پس از لیزر اندوونوس باید به مدت یک هفته و یا بیشتر از جوراب های فشاری مخصوص واریس استفاده کنید. پزشک معالج شما با سونوگرافی دوبلکس از بسته شدن ورید اطمینان حاصل خواهد کرد.

مشخصات فنی

دانلود

امتیاز ۴٫۵ براساس ۴ رای

2 Comments

 1. وحید شریف 8 سپتامبر 2019 در 5:33 ب.ظ - پاسخ دادن

  لطفا قیمت دستگاه لیزر واریس؟

  • aramis 23 سپتامبر 2019 در 2:32 ب.ظ - پاسخ دادن

   سلام روز بخیر
   قیمت ۱۴۵۹۰ یورو دوست عزیز

ثبت ديدگاه