لاغری موضعی و پیکر تراشی

لاغری موضعی و پیکر تراشی

لاغری موضعی و پیکر تراشی

2019-01-08T09:53:56+00:008 ژانویه 2019|دسته‌بندی‌ها: مقالات|بدون ديدگاه

چاقی یک بیماری مزمن و برگشت پذیر است. و حدود ۸۰درصد از افرادی که توسط روش های تهاجمی مورد درمان قرار میگیرند پس از مدت ۲تا ۳به وزن سابق خود باز میگردند. در بدن انسان چربی در واحدهای مشخصی بنام آدیپوست تشکیل میشود و بعد از دوران کودکی، تعداد سلول های چربی در بدن تقریبا ثابت است و فقط حجم و اندازه سولها تغییر میکند. یعنی وقتی چربی بیشتری در سلولها ذخیره شود، حجم آنها تغییر میکند و این تغییر حجم چربی هاست که چاقی یا لاغری در اندام ها را بوجود می آورد.
جهت رهایی از چربی های زاید، روش های زیادی مورد آزمایش و استفاده قرار گرفته است از جمله روش های تهاجمی و غیر تهاجمی.
روش های تهاجمی در واقع روش های جراحی و مشابه جراحی میباشند و عوارض و خطرات زیادی را بهمراه دارند و بیمار ملزم به گذراندن دوره نقاهت به مدت طولانی میباشد. اما در روش های غیر تهاجمی مانند کرایو لیپولیز، هایفو، کویتیشن و ال پی جی، بیمار بدون کمترین درد و عوارض از شر چربی های زاید و موضعی خلاص میشود.
اصول کار در روش های غیر تهاجمی، حذف سلول های چربی، بدون آسیب رساندن به بافت های بدن میباشد. به طوریکه در این روش ها بصورت کاملا تخصصی بر روی سلول های چربی عملیات صورت میپذیرد و با از بین بردن این سلول ها، شاهد کاهش سایز چشمگیر در نواحی تحت درمان خواهیم بود.. علاوه بر حذف چربی ها، شاهد کشیدگی پوست خواهیم بود و این مزایا دلیلی محکم جهت استفاده ازین دستگاه ها در کلینیک های زیبایی و لاغری و مطب پزشکان می‌باشد.

امتیاز دهید

ثبت ديدگاه