سلولیت چیست؟

سلولیت چیست؟

سلولیت چیست؟

2018-12-26T10:51:16+00:0024 دسامبر 2018|دسته‌بندی‌ها: مقالات|بدون ديدگاه

نوع خاص از چربی زیر پوستی، بین عضلات و فیبرهایی که پوست را به عضله وصل میکند، گیر کرده و با فشاری که کیسه های چربی به بافت پوست وارد میکند، ظاهری پرتقالی شکل و فرو رفته به پوست میدهد. این تغییر شکل پوست در اصطلاح سلولیت نامیده میشود. اغلب بعد از سن و بلوغ و بیشتر در خانم ها شاهد این عارضه هستیم.
در هر قسمت از بدن که چربی تجمع پیدا کند، سلولیت ممکن است ایجاد شود . این عارضه دلیل برچاق بودن شخص نیست حتی افراد لاغر هم ممکن است دچار آن شوند.
تغییرات هورمونی، چاقی، ژنتیک، تغذیه، مشکلات خونی، استرس و… از عوامل ایجاد سلولیت هستند.

روش های زیادی جهت درمان این عارضه مورد استفاده قرار گرفته است.. برخی ازین روش ها مثل ماساژ، تغذیه درمانی، ورزش نیاز به زمان و هزینه زیادی دارند تا شخص به پوست صاف و دلخواه خود دست پبدا کند. ازین رو دستگاه های جدیدی جهت کمک به این اشخاص معرفی گردیده است و توانستند تحولی بزرگ در روش های درمان این عارضه ارایه کنند و هم چنین نقش موثری در حفظ زیبایی و طراوت پوست ایفا کنند.

دستگاه لاغری کویتیشن :این روش غیر تهاجمی، از طریق امواج و حرارت سبب لرزش و تخریب سلول های چربی شده و از طریق غدد لنفاوی و ادرار کلیه بافت های تخریب شده دفع میشوند. کویتیشن روشی بسیار مناسب جهت رفع سلولیت در تمامي قسمت های بدن و رفع چاقی موضعی میباشد.
بعد از درمان با کویتیشن جهت دفع بهتر، نباز به مصرف آب فراوان میباشد. اثر این درمان تا ۳ماه در بدن شخص قابل مشاهده می‌باشد.

دستگاه لاغری کرایو لیپولیز:این روش غیر تهاجمی و بسیار پیشرفته در حذف چربی های موضعی بسیار موثر است.. در این روش با انجماد سلول های چربی در لایه های زیرین پوست، فرآیند تجزیه سلول های چربی بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف و پوست صورت میپذیرد. سلولهای چربی که دچار مرگ سلولی شدند تا ۴ماه بعد از این عمل از طریق غدد لنفاوی از بدن دفع میشوند. همراه شدن کرایو لیپو لیز وکویتیشن روشی بسیار کار آمد جهت حذف سلولیت می‌باشد.

امتیاز دهید

ثبت ديدگاه