درباره ما

درباره ما
درباره ما2018-12-12T15:28:59+00:00

معرفی آرامیس لیزر

آرامیس لیزر یکی از بزرگترین شرکت‌های وارد کننده دستگاه‌های لیزر، فلش لامپ‌های لیزر، کریستال، فیلتر و سایر قطعات مصرفی با برند معظم HIMMELMED می‌باشد. واردات دستگاه‌ها و قطعات یدکی آن‌ها کاری بس دشوار و نیازمند تجربه بسیار و ارتباطات قوی است که ما با عنایت به خداوند متعال توانستیم آنچه در ذهن می‌پروراندیم را به عمل تبدیل کنیم و نقطه ضعفی که بین همکاران و پزشکان محترم وجود داشته را به نقطه قوت تبدیل نماید.
از آنجایی که مشکل تامین دستگاه‌ها و قطعات یدکی آن‌ها جدا از هزینه زیاد، نیازمند زمان طولانی جهت تامین می‌باشد لذا آرامیس لیزر با تکیه بر تجربه کارشناسان متخصص خود پا به این عرصه نهاد تا شاید بتواند خلل‌های ناشی از این نقصان را بر طرف نماید.

شرکت آرامیس لیزر با بهره گیری از سال ها تجربه، نمایندگی شرکت معتبر آلمانی HIMMELMED را در ایران اخذ کرده است. کیفیت تجهیزات و دستگاه های لیزر و تناسب اندام به علت حساس بودن کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شرکت HIMMELME آلمان به همراه تیم متخصصان برجسته توانسته دستگاه هایی را ارائه دهد که نظر پزشکان آلمانی را به خود جلب نماید و اعتماد آنها را به دست آورد.
شرکت آرامیس در ایران، وارد کننده ی بدون واسطه ی این تجهیزات و دستگاه ها از کشور آلمان می باشد. این شرکت با اتکا به کیفیت بالای دستگاه ها خدمات نوین و کم نظیری در ایران در زمینه ی دستگاه های زیبایی و تناسب اندام ارائه می دهد  و توانسته جای خود را در میان پزشکان ایرانی باز کند. از جمله خدمات شرکت آرامیس ۵ سال گارانتی بدون قید و شرط برای تمامی دستگاه ها میباشد و هم چنین تیم پشتیبانی شرکت آرامیس آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان محترم می باشد.
مدیریت شرکت آرامیس لیزر بدین وسیله ضمن اعلام تعهد خود به موارد فوق و حصول اطمینان از درک و اجرای خط مشی توسط کلیه کارکنان به مشتریان خود اطمینان می دهد که در شرکت آرامیس لیزر هیچ چیز ارزشمندتر از برآورده شدن خواسته های آنها نمی باشد. امید است این شرکت بتواند به تمامی تعهدات خود در چارچوب اخلاقی و ارزشی وفادار باشد تا همواره در عرصه درمان خدمتگزار باشد.